راهنما

راهنما

آيا نيازمنديها و سايت هاي آگهي رايگان براي فروش كالا مناسب هستند؟

شما براي آغاز خريد و فروش در اينگونه از سايت ها بايد ابتدا چند تا عكس از كالاي خود تهيه كنيد و بعد با مراجعه به سايت مورد نظر همانند سايت سنگريز يا نصب اپليكيشن آن وارد بخش درج آگهي رايگان مي شويد و براساس كالاي مورد نظر خود مانند فروش خانه وارد دسته بندي مورد نظر ميشويد و در ادامه با توجه به موارد خواسته شده فرم را پر كرده و زدن دكمه ثبت يا ارسال آگهي خود را ارسال ميكنيد و با تاييد ناظر آگهي شما نمايش داده ميشود.

حالا شما يك كالا براي فروش داريد يا متوانيد در جستجو بين آگهي ها كالاي مورد نظر خود را پيدا كنيد و بخريد. با توجه به موارد اعلام شده پس نيازمنديها اينترنتي و سايت هاي آگهي رايگان محل خوبي براي خريد و فروش كالاي شما ميباشد.

اما در اين بازار هم همانند خيلي از بازارهاي فروش ، افرادي فعاليت ميكنند كه به دنبال سود حداكثري خود هستند و از عرضه هر كالايي با هر ايراد و نقص فني به عنوان كالاي بي عيب ابايي ندارند و آن را به عنوان كالاي بي نقص و سالم به فروش ميرسانند يا اگر شما كالايي در اختيار داريد ولي به ارزش واقعي آن واقف نيستيد يا براي اينگونه افراد كالاي مورد نظر اهميت است كه ممكن است به هر قيمتي به دنبال دست آوردن آن باشد ولي با قيمت نازل كه براي اين كار آنها روش هاي خود را دارند.

پس در اين سايت ها هم امكان كلاهبرداري و هر اتفاق ديگر است پس سعي كنيد در هنگام استفاده از سايت هاي نيازمنديها اينترنتي همانند بازارهاي سنتي تمام دقت خود را به كار ببنيد و از اعتماد به حرفها تا زمان اثبات درستي آن پرهيز كنيد و موارد امنيتي را رعايت كنيد و از تجربيات افرادي كه به اشتراك مي گذارند تا افراد اشتباهات آنها را تكرار نكنند استفاده كنيد و هميشه از يك كارشناس كه به آن اعتماد داريد استفاده كنيد.

موارد زيادي هست كه افراد ميتوانند با استفاده از آنها يك كالا را با توجه به نياز خود بدون دردسر خريد كنند و يا كالاي خود را به فروش برسانند پس سعي كنيد در هنگام معامله از اعتماد بيجا پرهيز كنيد.

ادامهـ مطلبـ
| ۸ شهريور ۱۳۹۷ | ۱۱:۳۸:۵۸ | ali
درج آگهي، آگهي رايگان، آگهي،
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
راهنما
جدید, new نام عنوان 。。。

با شرح مختصر 。。。

راهنما
جدید, new نام عنوان 。。。

با شرح مختصر 。。。

جستجوگر

درباره ما

رمزینه بارکد

آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 0
بازديد ديروز : 0
بازديد كل : 0

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان